EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1583

Oferta bezpośrednia

małopolskie , Białka Tatrzańska, ,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2019-07-05 Wielkość budynku(m2)400 m2
Cena budynku2 600 000 zł Wartość za m26 500,00 zł/m2
Ilość pokoi14 Powierzchnia działki(m2)1 155 m2
Rok budowy1940 Ilość miejsc35
Blisko stok narciarskiTAK Sale konferencyjneTAK
Centrum miastaTAK Ośrodek SPATAK
Blisko lasTAK RehabilitacjaTAK
W górachTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościTAK
Licznik odwiedzin3635 Województwomałopolskie
MiastoBiałka Tatrzańska

Opis

Do sprzedaży dobrze prosperujący pensjonat, znajdujący się przy głównej ulicy Białki Tatrzańskiej.
Białka Tatrzańska pod względem infrastruktury turystycznej jest jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości górskich; posiada doskonałe warunki do uprawiania sportów zimowych. W miejscowości zlokalizowane są trzy ośrodki narciarskie: Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska z min.5 wyciągami krzesełkowymi, Wyciągi Narciarskie Bania z min, 1 wyciągiem krzesełkowym, Wyciągi Narciarskie Kaniówka.
Górska rzeka Białka nadaje się do uprawiania sportów ekstremalnych, m.in. kajakarstwa górskiego i sportów pontonowych. Okoliczne wzniesienia wykorzystywane są przez paralotniarzy.
Od południowej strony miejscowości otwiera się szeroka dolina do Tatr Bielskich, dzięki której w Białce Tatrzańskiej występuje wysokie nasłonecznienie, łagodzące ostry klimat górski. Dziewięć lat temu oddano do użytku baseny termalne Terma Bania. Woda termalna pozyskiwana jest z głębokości 2.500m; dach kompleksu pokryty jest w całości naturalną roślinnością. Do ważniejszych miejscowości odległości wynoszą: Zakopane-21km, Bukowina Tatrzańska-5km, Nowy Targ-12km, Poprad-56km, Kraków- 90 km.
Pensjonat położony jest na działkach o łącznej powierzchni 1.155m2; teren zagospodarowany: zieleń przydomowa; altana ogrodowa; parking z płyt Yomba z możliwością parkowania 14 samochodów. Działki ogrodzone: ogrodzenie drewniane na podmurówce z kamienia od strony ulicy, z pozostałych stron z siatki stalowej. Wjazd na nieruchomość od strony zachodniej bramą rozwieralną; dodatkowe wejście od strony południowej.
Sam pensjonat to drewniany wolnostojący budynek o powierzchni użytkowej 400,60m2, w kształcie czworoboku z wewnętrznym dziedzińcem utwardzonym kostką brukową, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, z poddaszem użytkowym; część wschodnia z 1940r. rozbudowana o murowaną część zachodnią w latach 70-ch/80-ch XX wieku. Obiekt w 2015r. przeszedł generalny remont: wymiana dachu, wymiana i ocieplenie elewacji, wymiana części stolarki okiennej, odnowienie wnętrz, wykonanie nowego kominka. Dach w części kryty blachodachówką, a w części blachą malowaną. Elewacja drewniana z elementami ozdobnymi malarstwa góralskiego; instalacje: elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie(kotłownia w budynku).
W budynku znajduje się 14 pokoi dla gości(w tym 12 pokoi z łazienkami i dwa pokoje ze wspólną łazienką w korytarzu); kuchnia z jadalnią dla gości, pokój kominkowy, spiżarnia, kotłownia. Poza tym w budynku zlokalizowane jest mieszkanie wykorzystywane przez Właścicieli, które składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki.
Do wyciągów narciarskich Bania ok. 1,5 km – 15 min. pieszo.

Informacje sporządzone na podstawie operatu z IX 2018r.

Cena: 2.600.000PLN – do negocjacji
Prowizję pokrywa Sprzedający.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Renata Korzeniowska
Tu i Tam Nieruchomości
513173282
Licencja zawodowa nr 23671
Ubezpieczenie OC w Lloyd’s

Kontakt

Renata Korzeniowska
Firma: Tu i Tam Nieruchomości
Telefon kontaktowy: 513173282
Numer licencji: 23671
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomości
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012