EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1562

Oferta bezpośrednia

zachodniopomorskie , Borne Sulinowo, Jeziorna,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2019-01-10 Wielkość budynku(m2)902 m2
Cena budynku5 700 000 zł Wartość za m26 319,29 zł/m2
Ilość pokoi18 Powierzchnia działki(m2)4 970 m2
Rok budowy2006 Ilość miejsc56
Sale konferencyjneTAK Blisko lasTAK
Nad jezioremTAK Powyżej 45 miejscTAK
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE Licznik odwiedzin5554
Województwozachodniopomorskie MiastoBorne Sulinowo
UlicaJeziorna

Opis

Sprzedam Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy, cały czas prężnie działający, cieszący się wysoką renomą i wciąż przyciągający do siebie rzesze klientów. Znajduje się on w miejscowości Borne Sulinowo, w powiacie szczecineckim, województwie zachodniopomorskim.
Teren, na którym się znajduje jest jednym z najczyściejszych ekologicznie miast i gmin w Polsce. Jezioro posiada I- sza klasę czystości. Gmina Borne Sulinowo jest w 80% zalesiona i posiada ponad 60 różnej wielkości jezior.
Obiekt znajduje się nad 1000 ha jeziorem Pile (75m do linii wody) w starym lesie sosnowym na skarpie – zdjęcia i wirtualny spacer można zobaczyć na naszej stronie internetowej: www.bornemarina.pl
Ośrodek położony jest w najbardziej urokliwej części Bornego Sulinowa przy ulicy Jeziornej kończącej się zejściem nad jezioro Pile. Do Ośrodka prowadzi droga asfaltowa. Ośrodek jest wyposażony we wszystkie media (woda, kanalizacja, energia elektryczna, gaz ziemny, telefony i Internet)
Dodatkowo posiadamy własne ujęcie wody głębinowej wraz ze stacją uzdatniania oraz agregat prądotwórczy 75 KVA.
Cały obiekt wraz z terenem przynależącym do niego to powierzchnia 4970m2. Same zabudowania zaś zajmują 902 m2. Na terenie znajduje się:
- Hotel: powierzchnia ok. 700 m2, a w nim:
56 miejsc w pokojach 1,2,3 osobowych – wszystkie pokoje z łazienkami (w niektórych pokojach szafy na broń myśliwską). Pokoje są wyposażone w szafki, stoliki, tapczany. Wszystko w jasnych barwach, czyste, zadbane. Projektowane na specjalne zamówienie, z gustem i klasą.

- Restauracja: powierzchnia 270 m2, a w niej:
100 miejsc przy stolikach, parkiet do tańczenia, stanowisko dla D.J. a także bar, kominek i wewnętrzny kącik dla dzieci. W restauracji znajduje się ogrzewanie podłogowe. Sala restauracyjna urządzona jest w stylu żeglarskim.
Od strony jeziora, przed wejściem do restauracji znajduje się taras zewnętrzny w kształcie łodzi na 150 miejsc. Wybudowany na skarpie z przepięknym widokiem na jezioro. Obok tarasu kamienne schody prowadzące do jeziora.

- Kuchnia:
Kuchnia restauracyjna wraz z zapleczem magazynowym i socjalnym obsługująca zarówno restaurację, przyjęcia okolicznościowe jak i grupy szkoleniowe. Przez 12 lat pracy wyrobiliśmy sobie opinie najlepszej restauracji w rejonie zarówno pod względem jakości serwowanych potraw jak i profesjonalności obsługi.

- Sale Konferencyjne
w Ośrodku znajdują się 2 sale konferencyjne na 110 osób (błękitna) i na 50 osób (bordowa) wyposażone multimedialnie i klimatyzowane.
-Kadra pracownicza:
Doświadczony zespół składający się Menagera, zespołu kelnerskiego, zespołu kuchennego oraz kierowcy zaopatrzeniowca i konserwatora a także osób sprzątających.

- Przy Ośrodku znajduje się dom mieszkalny (na zdjęciach jest to strona, z wieżyczką). Jego powierzchnia zabudowy to 102m2, a powierzchnia całkowita to 392 m2.
W domu znajdują się:
- na parterze - salon połączony z jadalnią, kuchnią, spiżarnią oraz garderoba i toaleta.
- na piętrze - 2 sypialnie, gabinet, 2 łazienki, pralnia
- na poddaszu - kotłownia, oraz wolne pomieszczenia
- w piwnicy - duży garaż (na dwa auta) oraz kilka dość dużych pomieszczeń.
Na parterze i na piętrze są tarasy. Z dolnego tarasu można wyjść na ogród oddzielony od części dostępnej dla gości ośrodka.
Wnętrza są jasne, czyste, przeszklone, cały dół wyłożony jasnym gresem, w salonie kominek. Całość urządzona z gustem w nowoczesnym stylu. Z okien rozpościera się widok na jezioro.

Plan miejscowy pozwala na zabudowanie 40% powierzchni
tereny zielone zajmują 20% powierzchni
Wysokość budynków: 4 kondygnacje
Przewidując ewentualną rozbudowę do budynków pełniących obecnie funkcje gospodarcze zostały przyłączone wszystkie media: woda, kanalizacja, prąd i gaz ziemny.
Na terenie ośrodka znajdują się także:
- Własna plaża z placem zabaw dla dzieci
- Własna przystań z pochylnią do wodowania łodzi
- Budynki gospodarcze
- Altana grillowa na 70 osób
- Miejsce na ognisko
- Parking
- monitoring

Kontakt

Małgorzata Kolanowska
Telefon kontaktowy: 608400600
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012