EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1615

Oferta bezpośrednia

dolnośląskie , Karwia, ,Hotel / Pensjonat

Zmieniono: 2020-07-14 Wielkość budynku(m2)1 428 m2
Cena budynku9 750 000 zł Wartość za m26 827,73 zł/m2
Ilość pokoi25 Powierzchnia działki(m2)1 389 m2
Ilość miejsc72 Sale konferencyjneTAK
Centrum miastaTAK Ośrodek SPATAK
Blisko lasTAK RehabilitacjaTAK
Nad jezioremTAK Nad morzemTAK
Powyżej 45 miejscTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościTAK
Licznik odwiedzin259 Województwodolnośląskie
MiastoKarwia

Opis

Dlaczego Karwia jest wręcz idealnym miejscem na inwestycję?

Karwia to piękna nadmorska miejscowość letniskowa, będąca w pierwszej dziesiątce pośród wszystkich wypoczynkowych miejsc nad polskim morzem.
Rocznie Karwię odwiedza ponad trzysta tysięcy turystów. Baza noclegowa to około trzysta obiektów, masa atrakcji, pełne zaplecze gastronomiczne oraz rozrywkowe.
Jedną z największych atrakcji Karwi jest piękna, trzykilometrowa piaszczysta plaża, z łagodnym zejściem, którą od tej urokliwej miejscowości oddziela sosnowo-świerkowy las.
W najbliższej okolicy znajdują się m.in. Karwieńskie-Bielawskie Błota, Jastrzębia Góra, czy Zamek w Krokowej. Miejsca te, co roku przyciągają ogromną liczbę odwiedzających.

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową okazję inwestycyjną "Dom Wczasowy Barbara", umiejscowiony w samym sercu Karwi przy ul. Kolorowej, zaledwie 200 m od plaży, około pięć minut spacerem. Najlepsza lokalizacja w Karwi, odwiedzający bez trudu docierają do miejsca wypoczynku, poszukujący natomiast mogą trafić tu zupełnie przypadkiem przejeżdżając w poszukiwaniu noclegu.
Obiekt położony jest na trzech bezpośrednio przylegających do siebie działkach. Składa się z czterech kondygnacji, dwudziestu dwóch standardowych pokoi oraz trzech apartamentów, wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Pomieszczenia są w pełni wyposażone.
Całkowite obłożenie w czasie doby hotelowej wynosi 72 miejsca.
Ostatnia kondygnacja to strych o powierzchni około 150 m2. Właściciel przestrzeń wykorzystuje dla celów pracowniczych oraz w charakterze magazynu.
Całkowita powierzchnia: 1428 m2
Użytkowa powierzchnia: 1018 m2

Do budowy zastosowano pustaki ceramiczne, między którymi (wewnątrz-szczelinówką) znajduje się styropian. Jest to jedno z najlepszych rozwiązań budowlanych jeżeli chodzi o kwestię ocieplania budynków, latem jest chłodno, a zimą ciepło. Ogromnym plusem jest elewacja, która nie wymaga praktycznie odświeżania, wyglądając tym samym cały czas jak nowa. Obiekt ogrzewany jest piecem gazowym, ponadto w sali gościnnej jest kominek z płaszczem wodnym. Dach pokryty został blacho dachówką bardzo dobrej jakości. Okna typu PCV-ekspozycja północna.
Niewątpliwie wielkim atutem inwestycji jest dwupokojowe około 80 m2 mieszkanie, składające się z części jadalnej, wypoczynkowej z kominkiem, oraz sypialni. Przyszły właściciel lub manager zarządzający obiektem będą mogli zamieszkać na miejscu. Mieszkanie bez przeszkód można przekształcić na dodatkowe apartamenty dla Gości.
Dużą zaletą domu wczasowego jest lokal o powierzchni ok. 25 m2, zlokalizowany na parterze z bezpośrednim wejściem od strony ulicy. Pomieszczenie możemy z powodzeniem wykorzystać na prowadzenie dodatkowej działalności usługowej bądź gastronomicznej. Lokal posiada bezpośrednie wejście do kuchni oraz wszystkie niezbędne przyłącza potrzebne do prowadzenie małej gastronomii, czy choćby lodziarni z lodami naturalnymi, których na tę chwilę w Karwi nie znajdziemy. Rozwiązanie to z pewnością przyciągnie dodatkowych klientów, tym samym tworząc dodatkowy przychód. Przed obiektem mamy sporo wolnej przestrzeni do wykorzystania i zaaranżowania na ogródek dla Gości gastronomii.

Dom wczasowy Barbara posiada również pomieszczenie przystosowane, w pełni wyposażone do wykonywania usług rehabilitacyjnych oraz gabinet SPA. Gabinet wyposażony jest m.in. w jednoosobową saunę Infrared, jednak przygotowane zostały przyłącza na większą saunę na trzecim piętrze budynku.
Kolejnym ważnym atutem inwestycji jest zgoda na rozbudowę obiektu aż o 400 m2, której uzyskanie jest niemożliwe w obecnym czasie w Karwi. Planowana rozbudowa zakładała postawienie windy oraz kolejnych pokoi dla Gości.

Niewątpliwie wielką zaletą domu wczasowego (w przypadku Karwi) jest własna przestrzeń parkingowa licząca łącznie aż 24 stanowiska.
W obsadzonym ogrodzie znajdziemy miejsce do zabawy dla najmłodszych gości, boisko do koszykówki, taras dużych rozmiarów oraz zadaszone miejsce wypoczynkowe.

Dom wczasowy Barbara przez wszystkie piękne lata swojej działalności prowadzony jest z sercem, ogromnym zaangażowaniem oraz dbałością o szczegóły.
Właściciel jest pierwszą oraz jedyną osobą prowadzącą to wyjątkowe miejsce.

Polecamy Państwu inwestycję „Domu Wczasowego Barbara”

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji.

Monika Korpas
794 - pokaż numer telefonu -
Oferta na wyłączność
Więcej ofert znajdziesz na naszej stronie www.polnoc.pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter wyłącznie poglądowy i stanowią wyłącznie materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotu współpracującego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Północ Nieruchomości Sp z o.o. lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.

Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa PÓŁNOC NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

Kontakt

Monika Korpas
Telefon kontaktowy: 536072055
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomości
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012