EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1610

Oferta agencji nieruchomości

zachodniopomorskie , Darłowo, Bosmańska,Hotel / Pensjonat

Zmieniono: 2020-05-28 Wielkość budynku(m2)206 m2
Cena budynku550 000 zł Wartość za m22 669,90 zł/m2
Ilość pokoi10 Powierzchnia działki(m2)437 m2
Rok budowy1974 Ilość miejsc20
Centrum miastaTAK Blisko lasTAK
Nad morzemTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościNIE
Licznik odwiedzin2084 Województwozachodniopomorskie
MiastoDarłowo UlicaBosmańska

Opis

ustaleniTeraz nowa, niższa cena! BEZPIECZNA PREZENTACJA – w związku z rozprzestrzenianiem się korona wirusa, prezentacja tej nieruchomości odbywa się przy zachowaniu restrykcyjnych zasad bezpieczeństwa sanitarnego, rekomendowanych przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

Darłówko Zachodnie, okolice szkoły. Dom mieszkalny na działce o pow. 437m, - nieruchomość przylega do 10-arowego, miejskiego placu zabaw. Budynek z lat 70-tych, trzykondygnacyjny o pow. około 200m, z dachem płaskim, wybudowany w technologii tradycyjnej.

Świetnie położenie: środeczek Darłówka, szkoła, stołówka, kawiarnie, restauracje, plaża, deptak spacerowy nieopodal, plac zabaw za płotem, to największe zalety tej nieruchomości.
Od frontu wejście na posesję, od zaplecza dwa wejścia do budynku: pierwsze na piętro i drugie do kondygnacji przyziemia.

Na parterze cztery pokoje z dwiema łazienkami, na piętrze trzy pokoje z dwiema łazienkami i na kondygnacji przyziemia pomieszczenia użytkowe, kuchnia, kotłownia.
Ściany wewnątrz budynku tapetowane, gładzone oraz wyłożone boazerią, w łazienkach wyłożone glazurą. Podłogi w kuchni, łazienkach i na kondygnacji przyziemia wyłożone terakotą. W pokojach części mieszkalnej parkietem. Schody wewnętrzne drewniane.
Budynek z dachem płaskim, kryty papą, elewacja tynkowana, ogrzewany piecem na paliwo stałe, instalacja c.o w całym budynku. Okna z profili PCV. Bezpośrednio za budynkiem mały ogródek i budynek garażu.

Budynek wymaga nakładów finansowych i warto już na początkowym etapie określić czy dom ma służyć jedynie do zamieszkania dla rodziny, czy też będzie tu prowadzona działalność gospodarcza. Polecam z uwagi na wyważoną cenę i doskonałe jej położenie.

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający.
Zapraszam do kontaktu. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.a szczegółów transakcji.

Kontakt

Hanna Sengebusch
Firma: Żagiel Nieruchomości I/Oddział w Darłowie
Telefon kontaktowy: 3145031
Drugi telefon kontaktowy: 691479051
Numer licencji: 1036
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012