EnglishPolskiZALOGUJ SIĘ:

Hotel na sprzedaż

Nr oferty: 1507

Oferta bezpośrednia

mazowieckie , Zielonki Parcele, Warszawska 372,Hotel / Pensjonat

Dodano: 2017-06-13 Wielkość budynku(m2)2 064 m2
Cena budynku4 700 000 zł Wartość za m22 277,13 zł/m2
Ilość pokoi37 Powierzchnia działki(m2)2 089 m2
Rok budowy2006 Ilość miejsc76
Sale konferencyjneTAK Centrum miastaTAK
Powyżej 45 miejscTAK Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomościTAK
Licznik odwiedzin3865 Województwomazowieckie
MiastoZielonki Parcele UlicaWarszawska

Opis

Prezentujemy Państwu komfortowy, atrakcyjnie położony dwugwiazdkowy hotel (stale funkcjonujący) w doskonałej lokalizacji.

Nieruchomość położona jest w miejscowości Zielonki Parcele k. Warszawy przy ul. Warszawskiej 372, gmina Stare Babice, woj. mazowieckie, na działce o numerze ewidencyjnym 297, księga wieczysta nr WA1P/00060751/4 (wolna od jakichkolwiek obciążeń). Obiekt leży przy Drodze nr 580, która prowadzi bezpośrednio do oddalonego o 14 kilometrów centrum Warszawy. Szczególnie dogodny i szybki i dojazd do Hotelu Zielonki z Lotniska Chopina oddalonego o 16 km zapewnia obwodnica Warszawy (droga S7 i S8, z połączeniem z autostradą A2). W okolicy (ok 300 m od Hotelu) znajdują się obiekty sportowe (fitness, siłownia, squash) i spa.

Obiekt ma ponad 2060 m2 powierzchni użytkowej, na czterech kondygnacjach (w tym jednej podziemnej). Znajduje się w nim 37 komfortowo wyposażonych pokoi jedno i dwu osobowych a także dwa apartamenty typu Suite. W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor LED z dostępem do programów naziemnej telewizji cyfrowej, dostęp do Internetu przez WiFi. Hotel jest niezwykle komfortowy i jednocześnie spełniający wszystkie wymogi bezpieczeństwa przeciwpożarowego, sanitarnego i osobistego. Przez cały okres użytkowania obiekt był na bieżąco remontowany i doposażany. Powierzchnia działki wynosi 2089 m2.

W Hotelu znajduje się restauracja na 40-50 osób, z zapleczem kuchennym, wraz z pełnym specjalistycznym wyposażeniem w sprzęt gastronomiczny. Hotel jest znaną i popularną na lokalnym rynku lokalizacją dla organizacji imprez okolicznościowych.

Hotel posiada także własną Salę konferencyjną z pełnym nowoczesnym wyposażeniem audiowizualnym i klimatyzacją, którą pomieści 70 osób. Odpowiednie wyposażenie sali umożliwia różnorodną konfigurację umeblowania, pozwalając na jej dostosowanie do potrzeb organizatorów.

W cenie nieruchomości uwzględniono pełne umeblowanie i wyposażenie (w tym samochód osobowo-dostawczy), pozwalające na bezprzestojowe kontynuowanie działalności.

Hotel posiada także grono lojalnych klientów biznesowych, regularnie korzystających z jego usług. Współpracuje także z organizatorami wycieczek, co zapewnia regularne wizyty wycieczek, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Cena wynosi 4.700.000,00 zł (słownie: cztery miliony siedemset tysięcy złotych 00/100) – do negocjacji. Zakup nieruchomości podlega zwolnieniu z podatku VAT (opodatkowana będzie natomiast sprzedaż wyposażenia). Według wyceny rzeczoznawcy wartość obiektu to 5.700.000,00 zł.

Istnieje również możliwość zakupu całej spółki (z ograniczoną odpowiedzialnością), będącej właścicielem nieruchomości. Spółka nie posiada żadnych kredytów ani zaległości płatniczych (w tym ZUS i US), a prowadzenie przedmiotowego hotelu jest jedyną faktycznie wykonywaną przez nią działalnością. Spółka prowadzi pełną księgowość. Cena do uzgodnienia.

Nota prawna: Powyższe nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Kontakt

Jolanta Talarek
Telefon kontaktowy: 881 302 303
Wyrażam zgodę na kontakt agencji nieruchomości
Imię i nazwisko
Twój e-mail
Telefon kontaktowy
Wyślij kopię do mnie:

Mapa dojazdu

OSTATNIO DODANE OGŁOSZENIA (ukryj / pokaż)

Technologia  
polecamy: tanie pokoje zakopane sprawdź | projekt i wykonanie agencja reklamowa Reklama Na Plus 2012